O nas

Wszystko zaczęło się wtedy gdy dwóch kumpli postawiło sobie za cel stworzenie marki swoich marzeń. Niestraszne były im burze, grad ani morski sztorm. Skryli się w bezpiecznym schronie gdzie w pocie czoła przygotowywali swoje pierwsze autorskie mieszanki. Awaria prądu nie przeszkodziła im w kontynuowaniu produkcji. Wszak nagromadzili dużą ilość świec, których płomień nie tylko dawał światło, ale i rozjaśniał im umysły. Gdy głód dawał się we znaki, pod drzwiami niepokojąco zaczęły piętrzyć się stosy pudeł po pizzy, co tylko potęgowało wrażenie odosobnienia.

Następnie sprowadzili z krańców świata starannie wyselekcjonowane owoce, kwiaty i aromaty. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w testowaniu herbat nadawali swoim produktom różne ciekawe nazwy zaczynając od Uczty Wikinga, a na Houdini kończąc. Próbowali wszystkiego nieraz spierając się o najmniejszy detal. Nieważne, że po męskiej walce na gołe pięści docierali późną nocą do domu narażając się na gniew ze strony porzuconych niewiast, czekających ze zniecierpliwieniem na ich przybycie. Na szczęście ich gniew ustępował trosce, gdy tylko zauważyły że ukochany ma rozdarty rękaw lub brakuje mu przedniego zęba. Bez poświęceń się więc nie obyło.

Po wielu miesiącach walki o jak najlepszą jakość herbaty jest i ona. Tea Way – marka powstała z ogromnej pasji do dobrego smaku. Oferująca autorskie, starannie przygotowane mieszanki dla prawdziwych smakoszy herbaty oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kubkiem wypełnionym aromatycznym naparem.

Każdego dnia będziemy starać się jeszcze bardziej, aby tworzone przez nas herbaty odznaczały się oryginalnością i jakością. Chcemy by pozostawiały tylko te najmilsze wspomnienia i zachęcały do wybrania się na własną drogę herbaty. My już swoją znamy, odkryj ją teraz i Ty!