Tea Way – Twoja droga herbaty

tea way hurtownia herbaty - logoTea Way zabierze Cię w pasjonującą podróż do świata herbaty i otworzy Twoje kubki smakowe na nowe doznania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Tea Way to hurtownia herbaty, w której dzielimy się naszą pasją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w testowaniu i komponowaniu herbat, ale przede wszystkim obraliśmy za cel naszą własną drogę herbaty i podjęliśmy decyzję o stworzeniu marki.

Chcemy dać ludziom to, co najlepsze – dlatego też w naszej ofercie znajdą się przede wszystkim autorskie mieszanki tworzone z dużą dbałością o detale. Już sam zapach herbaty może zachwycić, ale uwierzcie nam, że to dopiero początek i z każdym kolejnym łykiem może być tylko lepiej. Chcemy, byście także weszli na drogę herbaty i kosztowali jej próbując co rusz nowych i zaskakujących smaków.

Odkryjesz, że herbata zawiera całe bogactwo niezwykłych aromatów i zapewnia wiele smakowych doznań. Tea Way stawia przede wszystkim na jakość. Każdego dnia będziemy starać się jeszcze bardziej, by to, co tworzymy trafiało w gusta klientów i pozostawiało tylko najmilsze wspomnienia.

Z kim współpracujemy?

Zapraszamy do współpracy sklepy z herbatą, herbaciarnie, kawiarnie, restauracje, hotele, agencje reklamowe, firmy zapewniające herbatę dla pracowników oraz inne firmy zainteresowane hurtowym zakupem herbat liściastych na wagę.

Jak zobaczyć ceny i/lub otrzymać ofertę?

Ceny na stronie są widoczne tylko dla zarejestrowanych i potwierdzonych kont. W celu utworzenia konta prosimy o kontakt przez formularz lub e-mail.